Danmark 1960-tal, koppar, med stomme i svart metall, smärre bruksslitage. Diam. 45 cm.
1 900 SEK | 2019-03-31 17:36 |
1 800 SEK | 2019-03-31 20:50 |
1 400 SEK | 2019-03-31 20:49 |
1 000 SEK | 2019-03-31 20:49 |
800 SEK | 2019-03-31 18:19 |
600 SEK | 2019-03-30 20:38 |
550 SEK | 2019-03-30 09:29 |
500 SEK | 2019-03-28 22:06 |
450 SEK | 2019-03-25 20:37 |
200 SEK | 2019-03-24 21:05 |
175 SEK | 2019-03-24 19:21 |
125 SEK | 2019-03-22 08:45 |
100 SEK | 2019-03-21 19:47 |
100 SEK | Startpris |