Tillverkad av gammalt fönster, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, 76 x 82 cm
400 SEK | 2019-03-30 15:35 |
350 SEK | 2019-03-31 19:11 |
250 SEK | 2019-03-24 23:10 |
100 SEK | Startpris |