Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, fungerar, höjd exkl. kedja 70 cm.
2 000 SEK | 2019-03-31 19:02 |
1 900 SEK | 2019-03-31 19:02 |
1 800 SEK | 2019-03-31 18:33 |
1 700 SEK | 2019-03-31 19:02 |
1 500 SEK | 2019-03-30 17:19 |
750 SEK | 2019-03-24 23:08 |
700 SEK | 2019-03-17 18:28 |
550 SEK | 2019-03-16 23:21 |
100 SEK | Startpris |