Omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare bemålning, bruksslitage, spricka på skiva. diam. 107, höjd 75 cm
600 SEK | 2019-03-31 19:17 |
550 SEK | 2019-03-17 13:38 |
550 SEK | 2019-03-29 13:32 |
350 SEK | 2019-03-19 14:38 |
100 SEK | Startpris |