1800-talets slut, litograferad papp på trä, smärre bruksslitage. Höjd 56 cm.
200 SEK | 2019-03-29 10:12 |
175 SEK | 2019-03-31 19:21 |
125 SEK | 2019-03-24 19:28 |
100 SEK | 2019-03-16 23:42 |
100 SEK | Startpris |