1900-talets slut, smärre yttre bruksslitage, går ej, höjd 60 cm
400 SEK | 2019-03-31 19:00 |
350 SEK | 2019-03-29 10:06 |
300 SEK | 2019-03-25 00:00 |
100 SEK | Startpris |