Tidigt 1900-tal, utdragslåda i sarg, senare bemålning, smärre bruksslitage, 87 x 49, höjd 75, 2 slag 'a 66 cm
3 900 SEK | 2019-03-31 19:04 |
3 800 SEK | 2019-03-31 19:04 |
3 600 SEK | 2019-03-31 19:04 |
3 200 SEK | 2019-03-31 19:03 |
2 200 SEK | 2019-03-31 18:34 |
1 800 SEK | 2019-03-30 18:40 |
1 200 SEK | 2019-03-29 08:33 |
700 SEK | 2019-03-24 23:08 |
650 SEK | 2019-03-19 14:37 |
450 SEK | 2019-03-17 13:34 |
200 SEK | 2019-03-17 21:34 |
150 SEK | 2019-03-17 12:46 |
100 SEK | Startpris |