4 delar. Koppar och mässing. En kanna stämplad 1/2K Westerås metallfabrik. Smärre bruksslitage. Höjd 14-19 cm. Diameter 40 cm.
300 SEK | 2019-04-07 18:45 |
250 SEK | 2019-04-06 12:50 |
200 SEK | 2019-04-07 17:55 |
100 SEK | Startpris |