5 st. Keramik, porslin och sten. En signerad RR, en MR och en Schaubach kunst. Höjd 8-14,5 cm. Smärre bruksslitage.
125 SEK | 2019-04-07 19:12 |
100 SEK | 2019-04-07 19:12 |
100 SEK | Startpris |