Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bemålad gjutmetall, inga skador, hästen saknar tyglar, höjd 42 cm
550 SEK | 2019-04-07 19:15 |
500 SEK | 2019-04-07 18:42 |
450 SEK | 2019-04-07 18:40 |
250 SEK | 2019-04-07 15:33 |
125 SEK | 2019-04-06 17:04 |
100 SEK | Startpris |