Husqvarna, 1980-talets slut, modell nr 2, gjutjärn samt trä, bruksslitage, längd 30 cm
150 SEK | 2019-03-28 11:22 |
125 SEK | 2019-04-07 19:15 |
100 SEK | Startpris |