Hans Georg Vogt, Kristianstad 1850-tal, 12 st skedar, 12 st gafflar, bruksslitage, vikt 1280 gram
3 600 SEK | 2019-04-04 21:37 |
3 500 SEK | 2019-03-24 16:39 |
2 800 SEK | 2019-04-03 20:57 |
100 SEK | 2019-03-23 19:45 |
100 SEK | Startpris |