Falköping 1950-tal, 2 st, smärre bruksslitage, en med stenar, bruksslitage, längd 19 cm
400 SEK | 2019-04-14 19:04 |
350 SEK | 2019-04-14 19:04 |
300 SEK | 2019-04-04 15:27 |
100 SEK | Startpris |