"Hemulen", Finland, 1950-70-tal. Bruksslitage, höjd 17 cm.
2 300 SEK | 2019-04-14 19:06 |
2 200 SEK | 2019-04-14 19:05 |
2 000 SEK | 2019-04-14 16:52 |
1 200 SEK | 2019-04-08 19:08 |
350 SEK | 2019-04-07 10:26 |
175 SEK | 2019-04-06 09:38 |
100 SEK | Startpris |