Falköping 1970-tal, arm samt halscollier, silver, smärre bruksslitage, längd 17-42 cm
600 SEK | 2019-04-14 19:07 |
550 SEK | 2019-04-14 19:07 |
400 SEK | 2019-04-14 18:56 |
250 SEK | 2019-04-10 09:44 |
175 SEK | 2019-04-02 23:24 |
150 SEK | 2019-04-02 21:43 |
100 SEK | Startpris |