England 1900-talets slut, läder, smärre bruksslitage, längd ca. 210 cm
1 500 SEK | 2019-04-14 15:03 |
1 400 SEK | 2019-04-14 19:02 |
1 200 SEK | 2019-04-14 19:01 |
750 SEK | 2019-04-14 12:05 |
100 SEK | 2019-04-11 17:34 |
100 SEK | Startpris |