Ring, armband samt halssmycke, Åbo finland omkring 1970-tal, silver, smärre bruksslitage
1 500 SEK | 2019-04-14 19:08 |
1 400 SEK | 2019-04-08 21:18 |
1 300 SEK | 2019-04-04 14:20 |
800 SEK | 2019-04-04 15:28 |
100 SEK | Startpris |