Örhängen, halsband samt hänge med kedja, Åbo Finland omkring 1970-tal, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2019-04-08 21:17 |
1 100 SEK | 2019-04-04 14:22 |
500 SEK | 2019-04-04 15:29 |
175 SEK | 2019-04-02 23:24 |
100 SEK | Startpris |