3 skålar, samt en flaska, smärre bruksslitage. Signerade. Höjd 10 - 13 cm.
300 SEK | 2019-04-14 19:13 |
250 SEK | 2019-04-14 19:13 |
200 SEK | 2019-04-14 15:55 |
150 SEK | 2019-04-14 17:14 |
100 SEK | Startpris |