Furu, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 91 x 46, 2 klaffar a' 20 cm, höjd 73 cm
750 SEK | 2019-04-14 12:20 |
700 SEK | 2019-04-14 18:52 |
450 SEK | 2019-04-13 21:02 |
200 SEK | 2019-04-13 14:52 |
125 SEK | 2019-04-05 22:28 |
100 SEK | 2019-04-01 23:02 |
100 SEK | Startpris |