Signerad samt numrerad 73/350, bildmått 42 x 50 cm, missfärgad glas/blad?
175 SEK | 2019-04-14 17:09 |
150 SEK | 2019-04-14 19:19 |
100 SEK | 2019-04-06 21:59 |
100 SEK | Startpris |