Smide, 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, längd 70 cm
650 SEK | 2019-04-23 17:15 |
600 SEK | 2019-04-23 17:11 |
250 SEK | 2019-04-13 21:15 |
175 SEK | 2019-04-08 21:34 |
125 SEK | 2019-04-11 06:40 |
100 SEK | Startpris |