Furu, underdel med 2+2 utdragslådor, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, bruksslitage, skador, saknar lås, senare bemålning. 130 x 46 cm, höjd 230 cm.
550 SEK | 2019-04-23 00:53 |
500 SEK | 2019-04-23 18:43 |
100 SEK | Startpris |