1900-talets början, ek, 3 st utdragslådor, smärre bruksslitage, 98 x 50, höjd 75 cm
300 SEK | 2019-04-19 12:29 |
250 SEK | 2019-04-23 19:06 |
175 SEK | 2019-04-14 16:31 |
100 SEK | Startpris |