10 st, glas, kupfäste med grönt glas med förgyllning, smärre bruksslitage (ej nagg), höjd ca 21 cm
550 SEK | 2019-04-23 17:49 |
500 SEK | 2019-04-21 17:43 |
250 SEK | 2019-04-18 20:58 |
125 SEK | 2019-04-13 21:16 |
125 SEK | 2019-04-17 22:46 |
100 SEK | Startpris |