Ett par, 1800-tal, mässing, bruksslitage, 47x 24,5 cm
500 SEK | 2019-04-23 19:09 |
450 SEK | 2019-04-23 18:51 |
300 SEK | 2019-04-23 00:55 |
100 SEK | Startpris |