Metall, omkring 1900-talets mitt, fönster med plastfilm, bruksslitage, 60 x 36, höjd 170 cm
750 SEK | 2019-04-23 19:02 |
700 SEK | 2019-04-23 19:02 |
600 SEK | 2019-04-23 18:48 |
400 SEK | 2019-04-23 18:47 |
350 SEK | 2019-04-22 13:13 |
100 SEK | Startpris |