Tidigt 1900-tal, ek, bord samt 10 st stolar + 2 karmstolar, smärre bruksslitage, bord 150 x 120, höjd 79 cm, 2 utdrag 'a 67 cm
650 SEK | 2019-04-28 19:02 |
600 SEK | 2019-04-28 19:02 |
450 SEK | 2019-04-22 13:34 |
100 SEK | Startpris |