CE Jonssons möbelfabrik, Stockholm, mahogny, med detaljer i mässing. Salongsbord samt 2 karmstolar. Bruksslitage, en stol med lagning på armstöd. Bordet brickmärkt.
1 400 SEK | 2019-04-28 19:04 |
1 300 SEK | 2019-04-28 19:03 |
850 SEK | 2019-04-28 09:51 |
750 SEK | 2019-04-28 08:06 |
100 SEK | Startpris |