Omkring 1960-tal, skiva i teakfaner, sarg samt ben i bok, ben med mässingsavslut, 129 x 53, höjd 52 cm
500 SEK | 2019-04-28 19:06 |
450 SEK | 2019-04-28 18:29 |
300 SEK | 2019-04-28 19:06 |
200 SEK | 2019-04-28 18:40 |
125 SEK | 2019-04-28 10:32 |
100 SEK | Startpris |