Skulpterad och förgylld. Slitage, senare kompletteringar samt bakstycke. 70 x 132 cm.
1 700 SEK | 2019-04-28 18:14 |
1 600 SEK | 2019-04-28 18:45 |
850 SEK | 2019-04-28 10:15 |
650 SEK | 2019-04-24 20:13 |
550 SEK | 2019-04-17 18:31 |
500 SEK | 2019-04-16 19:39 |
100 SEK | Startpris |