Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, senare bemålning, 111 x 57, höjd 75 cm
1 000 SEK | 2019-04-14 17:31 |
950 SEK | 2019-04-11 13:52 |
100 SEK | Startpris |