Stål, automat, datum, plexiglas, 1960-tal, diam. 34 mm, går vid inskrivningstillfället, smärre bruksslitage, ngt defekt armlänk
13 200 SEK | 2019-04-28 18:42 |
13 000 SEK | 2019-04-28 19:09 |
10 600 SEK | 2019-04-28 18:59 |
5 000 SEK | 2019-04-28 17:38 |
4 500 SEK | 2019-04-20 23:46 |
4 000 SEK | 2019-04-12 18:23 |
2 000 SEK | 2019-04-20 11:59 |
1 800 SEK | 2019-04-13 10:49 |
100 SEK | Startpris |