12 st, med fiskmotiv, diam 24 cm. Smärre bruksslitage, men 2 tallrikar med nagg.
2 100 SEK | 2019-04-28 19:10 |
2 000 SEK | 2019-04-28 18:58 |
1 600 SEK | 2019-04-28 19:09 |
750 SEK | 2019-04-28 18:05 |
350 SEK | 2019-04-28 09:03 |
300 SEK | 2019-04-27 06:44 |
250 SEK | 2019-04-27 13:22 |
100 SEK | Startpris |