Ek, omkring 1970-tal, smärre bruksslitage, flammig skiva, Mått största bord 61 x 40, höjd 48 cm
1 000 SEK | 2019-04-28 19:11 |
950 SEK | 2019-04-28 17:25 |
900 SEK | 2019-04-28 17:59 |
500 SEK | 2019-04-19 07:19 |
100 SEK | Startpris |