"Nyckelpigan", signerad samt numrerad 318/360, bildmått 35 x 53 cm
1 100 SEK | 2019-04-28 18:38 |
1 000 SEK | 2019-04-28 08:35 |
750 SEK | 2019-04-15 00:02 |
700 SEK | 2019-04-27 18:20 |
350 SEK | 2019-04-23 08:32 |
100 SEK | Startpris |