Ek med korg i rotting, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, 64 x 57, höjd 60, 2 klaffar 'a 27 cm
3 700 SEK | 2019-04-28 19:00 |
3 600 SEK | 2019-04-28 19:00 |
3 500 SEK | 2019-04-28 18:50 |
3 200 SEK | 2019-04-28 18:03 |
2 600 SEK | 2019-04-28 18:45 |
1 600 SEK | 2019-04-28 17:50 |
850 SEK | 2019-04-28 16:21 |
650 SEK | 2019-04-27 12:49 |
500 SEK | 2019-04-13 22:10 |
500 SEK | 2019-04-15 11:41 |
300 SEK | 2019-04-13 14:06 |
200 SEK | 2019-04-12 21:56 |
100 SEK | Startpris |