1940/50-tal. 64 utdragslådor, bruksslitage. Sockel, samt toppskiva medföljer. 142 x 40 cm, höjd 79 cm, + sockel, höjd ca 10 cm.
2 500 SEK | 2019-05-05 19:06 |
2 400 SEK | 2019-05-05 19:06 |
2 100 SEK | 2019-05-10 12:50 |
1 700 SEK | 2019-05-05 19:05 |
1 500 SEK | 2019-05-05 19:05 |
1 200 SEK | 2019-05-05 12:39 |
1 100 SEK | 2019-05-04 23:35 |
850 SEK | 2019-05-04 13:06 |
650 SEK | 2019-04-30 22:15 |
500 SEK | 2019-04-28 21:00 |
200 SEK | 2019-04-28 20:27 |
125 SEK | 2019-04-28 08:05 |
100 SEK | Startpris |