1800-tal, signerad "F. Arnold", fernissad, krackelerad, smutsig duk, 25 x 45 cm
250 SEK | 2019-05-05 19:08 |
200 SEK | 2019-05-05 19:08 |
100 SEK | 2019-05-05 17:58 |
100 SEK | Startpris |