1900-tal, mahogny med intarsiadekor, fanerskador, 90 x 47, höjd 180 cm. saknar nyckel.
1 500 SEK | 2019-05-05 19:17 |
1 400 SEK | 2019-05-05 18:45 |
1 100 SEK | 2019-05-04 19:27 |
700 SEK | 2019-04-27 19:07 |
100 SEK | Startpris |