Omkring 1940-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 135 x 53, höjd 79/145 cm
350 SEK | 2019-05-05 19:18 |
300 SEK | 2019-05-05 19:18 |
250 SEK | 2019-05-05 19:18 |
100 SEK | 2019-04-28 07:44 |
100 SEK | Startpris |