10 st koppar med fat, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage
450 SEK | 2019-05-05 18:41 |
400 SEK | 2019-05-05 19:18 |
200 SEK | 2019-04-28 21:00 |
100 SEK | Startpris |