Danmark 1900-talets slut, bruksslitage, saknar en skruv till skärmfäste, höjd 56 cm
1 600 SEK | 2019-05-05 18:47 |
1 600 SEK | 2019-05-05 19:05 |
1 400 SEK | 2019-05-04 12:03 |
1 300 SEK | 2019-05-05 00:17 |
1 100 SEK | 2019-05-04 22:25 |
650 SEK | 2019-04-30 16:59 |
300 SEK | 2019-04-28 19:40 |
175 SEK | 2019-04-28 17:51 |
150 SEK | 2019-04-28 07:41 |
125 SEK | 2019-04-27 10:20 |
100 SEK | Startpris |