Engelskt landskap, 1800-tal, signerad, skada på duk, bildmått 29 x 45 cm
900 SEK | 2019-05-05 00:16 |
850 SEK | 2019-05-04 20:23 |
800 SEK | 2019-05-04 17:07 |
750 SEK | 2019-05-04 00:26 |
100 SEK | Startpris |