Teak, omkring 1960-tal. smärre bruksslitage, ett defekt lås, 123 x 43, höjd 125 cm
650 SEK | 2019-05-12 17:27 |
600 SEK | 2019-05-09 04:15 |
500 SEK | 2019-05-12 12:24 |
150 SEK | 2019-05-09 12:45 |
100 SEK | 2019-05-08 16:24 |
100 SEK | Startpris |