Teak, omkring 1960-tal, 7 utdragslådor, smärre bruksslitage, 75 x 37, höjd 123 cm
3 100 SEK | 2019-05-12 19:02 |
3 000 SEK | 2019-05-12 19:02 |
1 400 SEK | 2019-05-12 12:23 |
1 300 SEK | 2019-05-12 07:45 |
1 100 SEK | 2019-05-09 13:28 |
900 SEK | 2019-05-09 04:14 |
500 SEK | 2019-04-30 22:38 |
125 SEK | 2019-05-08 16:24 |
100 SEK | Startpris |