1900-talets mitt, smärre bruksslitage, längd 190 cm
550 SEK | 2019-05-12 19:13 |
500 SEK | 2019-05-12 19:13 |
400 SEK | 2019-05-12 19:12 |
100 SEK | 2019-05-07 09:38 |
100 SEK | Startpris |