1900-talets andra kvartal, smärre bruksslitage, diam. bord 96, höjd 62 cm
850 SEK | 2019-05-12 19:12 |
800 SEK | 2019-05-12 19:12 |
350 SEK | 2019-05-12 19:12 |
125 SEK | 2019-05-07 09:38 |
100 SEK | 2019-05-01 17:39 |
100 SEK | Startpris |