Omkring 1960-tal, studiohandsignerad, insida med smärre glasyrkrackeleringar, höjd 30,5 cm
2 700 SEK | 2019-05-12 19:00 |
2 600 SEK | 2019-05-12 19:14 |
2 200 SEK | 2019-05-12 19:13 |
2 000 SEK | 2019-05-12 19:13 |
1 800 SEK | 2019-05-12 18:53 |
1 600 SEK | 2019-05-12 17:28 |
800 SEK | 2019-05-09 22:02 |
500 SEK | 2019-05-02 21:20 |
450 SEK | 2019-05-05 20:24 |
350 SEK | 2019-05-02 13:46 |
300 SEK | 2019-05-01 15:32 |
150 SEK | 2019-04-30 21:46 |
100 SEK | Startpris |