Studiohandsignerad, samt daterad 1986, stengods, höjd 14 cm, inga anmärkningar
1 400 SEK | 2019-05-12 19:00 |
1 300 SEK | 2019-05-12 19:02 |
1 000 SEK | 2019-05-12 14:44 |
950 SEK | 2019-05-12 13:24 |
850 SEK | 2019-05-09 22:01 |
250 SEK | 2019-05-08 13:49 |
200 SEK | 2019-05-04 18:55 |
200 SEK | 2019-05-06 22:19 |
150 SEK | 2019-05-01 10:07 |
100 SEK | Startpris |